Procedura zakupu

« CennikO programie »

Aby zamówić program AfaSystem, należy wykonać następujące czynności:

Krok 1.

Kontaktują się Państwo z firmą Harpo drogą mailową lub telefonicznie w celu zgłoszenia zamówienia. Należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • adres pocztowy (adres dostawy),
  • adres e-mail,
  • nr telefonu,
  • zamawiany wariant - patrz: Cennik.

Krok 2.

Otrzymują Państwo fakturę pro-forma na program w zamówionym wariancie.

Krok 3.

Dokonują Państwo płatności w kwocie odpowiedniej dla zamówionego wariantu na konto bankowe - patrz: Numer konta. W tytule przelewu należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • adres pocztowy,
  • dopisek określający wybrany wariant programu.

Krok 4.

Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłany jest do Państwa pakiet instalacyjny (pudełko z płytą instalacyjną DVD, instrukcją obsługi, certyfikatem CE). Mogą też Państwo ściągnąć program z naszego serwera. Instalują Państwo program na komputerze. Proces instalacji opisany jest w artykule: Instalacja programu. Następnie wysyłają Państwo żądanie aktywacji poprzez okno "Aktywacja", które się pojawia po zakończeniu instalacji. Jest to niezbędne, ponieważ do pełnego uruchomienia programu wymagana jest jego aktywacja.

Krok 5.

Gdy licencja jest gotowa, pobierają ją Państwo i aktywują program. Przygotowanie licencji trwa od kilku do kilkudziesięciu minut - w zależności od dyspozycyjności pracownika Harpo. Proces aktywacji opisany jest w artykule: Aktywacja programu.

Krok 6.

W przypadku zakupu programu w wariancie dzierżawy licencji, chcąc kontynuować użytkowanie programu po zakończeniu okresu dzierżawy, należy przedłużyć licencję o kolejny zamówiony okres (np. 1 miesiąca). W tym celu wystarczy dokonać opłaty adekwatnej do przedłużanego okresu dzierżawy (np. 30 zł / miesiąc) bez konieczności kontaktowania się z firmą. Po zaksięgowaniu wpłaty kolejna licencja jest przygotowywana i wystawiana do pobrania. Wtedy wystarczy ją pobrać poprzez okno "Aktywacja". Okres dzierżawy można ustalać dowolnie (najkrótszy to 1 miesiąc). Oznacza to, że jeśli do tej pory zamawiali Państwo dzierżawę licencji co miesiąc, zawsze mogą Państwo zamówić dzierżawę na okres dłuższy, np. na 3 miesiące, na rok - w zależności od potrzeb.